Info dan za Bruce 2019

ŠS FKBV smo ponovno organizirali projekt Info dan za Bruce, kjer smo nove študente popeljali po posestvu naše Fakultete za kmetijstvo in biosistemske vede.
Dogodek smo pričeli pred fakulteto, z nagovorom dekana, prof.dr. Brankom Krambergerjem, ter prodekanice za študijske zadeve, prof.dr. Karmen Pažek.
Nadaljevali smo ogled posestva, kjer so si študentje najprej podrobno ogledali fakultetni rastlinjak, fakultetni hlev, nato pa pod vodstvom Metke Šepic še Botanični vrt FKBV UM.
Pot smo nadaljevali z avtobusom na Meranovo, kjer so si študentje pod vodstvom dr. Boruta Pulka ogledali zgradbe ter vinograde posestva, zaključili pa s pogostitvijo v Okrepčevalnici Meranovo.

Zahvaljujemo se vsem, ki ste nam pomagali pri organizaciji ter sami izvedbi projekta 🙂